لباس عروس‌های ترند سال ۲۰۲۱

لباس عروس‌های ترند سال ۲۰۲۱

وقتی نوبت به سبک های لباس عروس‌های رایج می رسد ، تغییرات در سایه های محبوب ، خط گردن و مدل دامن بیشتر از آنچه فکر می کنید اتفاق می افتد.

خوشبختانه ، روند لباس عروسی سال ۲۰۲۱ بسیار جالب است.

اگر مجبور شدید عروسی ۲۰۲۰ خود را به تعویق بیندازید ، آن را فرصتی بدانید که در عوض برای مراسم ۲۰۲۱ خود لباس زیبایی تهیه کنید.

مطمئناً ، سبک شخصی عروس باید انتخاب او را در لباس پوشیدن حکم کند ، اما همیشه مدل‌ها و شکل هایی وجود دارد که محبوبیت آنها بیشتر از دیگران با گذشت سال است.

اگر اهل زیبایی مینیمالیستی با پارچه های سرگرم کننده هستید ، خوش شانس هستید.

مطمئناً سبک های کوتاه تر و کم رسم تر نیز سال آینده با توجه به افزایش مراسم و برپایی های کوچکتر ترقی می کنند. همانطور که گفته شد ، همه عروس ها لباس نمایشی را از بین نمی برند.

سبک لباس عروس کوتاه با توجه به موقعیت الان و حضور بیماری کرونا که سبب مهمانی های جمع و جور با تعداد افراد کمتر شده است، بسیار ترند است . در سال ۲۰۲۱ اولین گزینه، لباس‌های عروس‌های کوتاه است.

روپوش های شنل و کتهایی که از روی لباس عروس می پوشند برای عروسی در فضای باز ، جابجایی مکان ها و آب و هوای غیر قابل پیش بینی بسیار مناسب است.

در حال حاضرشما به لباس عروس خود فکر می کنید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روند لباس عروس ۲۰۲۱ با توکمد همراه باشید.

لباس عروس‌های بدون آستین و حلقه


لباس عروس‌های بدون آستین و حلقه آستین در سال ۲۰۲۱ محبوب خواهند شد ، زیرا روند مد عروسی نسبت به سالهای گذشته ساده تر ولی با مدل‌های بازاست.

به خصوص برای عروسی هایی که بسیار ساده و خلوت برگزار می شود این نوع لباس عروس که در عین سادگی تشریفاتی است مد می‌شود.

لباس‌ عروس‌های مجلسی


عروس‌ها ازلباسی را انتخاب می کنند که بتوانند آن را در مجالس دیگر هم بپوشند تا بتوانند انعطاف بیشتری روی لباس خود داشته باشند.

بعضی از برند‌های لباس عروس و مزون ‌های لباس عروس روی لباس عروس‌هایی کار می کنند که امکان تغییر آنها باشد یعنی کوتاه شود یا آستین دار یا …. .

لباس‌های عروس با آستین‌های پف دار و کارشده


در حالی که سبک‌های ساده و شیک ترند هستند و هیچ وقت از مد نمی افتند ولی لباس عروس‌هایی با آستین‌های پفی و کارشده نیز در سال۲۰۲۱ ترند می‌شوند.

این لباس عروس‌ها دارای آستین های پفی و کلوش کارشده هستند ک زیبایی لباس عروس را چند برابر می کنند و از سادگی لباس می کاهند.

لباس عروس‌هایی با پیچش پارچه

دیگر دامن های پفی و بلند روی بورس نیستند طبق آماری که بدست آمده مردم به دنبال لباس عروس‌های ساده که تنها قسمتی از آنها دارای پیچش یا تزئین باشد، هستند.

از این رو لباس هایی که روی سینه کمد یا کنار گردن پیچش پارچه دارند و دامن‌های پفی ندارند به شکل ماهی یا راسته هستند در سال ۲۰۲۱ ترند میشوند.

شنل عروس


با پوشیدن این نوع لباس عروس که آستین شنل مانند دارد، یک پیچ و تاب مدرن به لباس عروس خود اضافه کنید.

این نوع لباس از پارچه‌های کرپ یا ژورژت که صفت هستند دوخته می شوند،این لباس در روز عروسی به شما حس افتخار بلند قامتی و شیکی می دهد.

با این لباس عروس شما می درخشید در حین سادگی زیبایی چشمگیری دارد.

لباس عروس‌هایی با پارچه‌های براق

این نوع لباس علاوه بر زیبایی به درخشندگی شما نیز کمک می کند با پوشیدن این نوع لباس تمام چشم‌ها به سمت شماست .

برای دوخت این لباس عروس از پارچه های پولکی و یا لمه استفاده می شود که اکثرا مدل‌های ساده و با دامن‌های مدل ماهی یا کلوش به صورت راسته هستند.

لباس عروس‌های کوچولو

یکی دیگر از ترند‌های سال ۲۰۲۱ این نوع لباس عروس است که از پارچه های ساتن و صاف دوخته می‌شوند بسیار کوتاه هستند و مناسب افراد لاغر. همچنین از این نوع لباس برای مجالس عروسی بسیار کوچیک و خودمانی استفاده می شود .

لباس عروس‌هایی با یقه قایقی و آستین بلند

در سال ۲۰۲۱ دیگر کسی لباس عروس با دامن پفی نمی پوشد بلکه همه به دنبال لباس‌هایی ساده و در عین حال شیک هستند.

یکی دیگر از لباس‌هایی که در سالجدید ترند می شود لباس عروس‌هایی با یقه‌های قایقی و باز و آستین‌های بلند تا روی مچ هستند.

برای این نوع لباس از پارچه‌های صاف و براق استفاده می‌شود تا زیبایی آن را چند برابر کند.

لباس عروس‌هایی با پارچه‌های گیپور و توری

یکی دیگر از آپشن‌هایی که به لباس عروس در حین سادگی زیبایی می‌بخشد پارچه‌های گیپور یا توری هستند.

از این پارچه می توانید در قسمت‌های مختلف لباس استفاده کنید.روی شانه در یقه جلو لباس و همچنین در پشت لباس می توانید از پارچه‌های گیپور استفاده کنید.

با تمام این تفاسیر لباس عروس بسیار سلیقه و با توجه به اعتقادات و نوع پوشش هر کسی تغییر می کند. چنانچه از این نوع لباس خوشتان نمی‌آید هیچ مشکلی نیست زیرا با مد پیش رفتن اجباری نیست .

برای دیدن مدل‌های بیشتر به پیج پینترست توکمد سر بزنید.