ترند های پرطرفدار که همیشه مُد هستند و از مُد نمی افتند!

ترند های پرطرفدار که همیشه مُد هستند و از مُد نمی افتند!

امروزه با توجه به سلایق گوناگون و مُد، ترندها بروزرسانی می‌شوند.در میان این ترند‌های پرطرفدارسبک‌هایی هستند که طرفداران و مخاطبانش روز به روز افزایش یافته و و دوست ندارند استایل خود را عوض کنند.

زرق و برق لباس‌ها و یا آرایش‌های غلیط به مرور زمان وارد مُد شده و خارج می‌شوند. اما در این میان لباس‌ها و استایل‌های خاصی موجود هستند که با گذر زمان نه تنها از مُد نمی‌افتند بلکه به مخاطبان و محبوبیتشان افزوده می‎شود.

ترند‌های لباس روز به روز با گذر زمان و گذشت از فصل‌ها تغییر می کنند . اینکه شما بخواهید با مد پیش برید اصلا بد نیست. ولی در آخر با انبوهی از لباس ها مواجه می شوید که بعد از مدتی از آنها خوشتان نمی آید .

چه بهتر است شما از ترندهایی استفاده کنید که قدیمی نمی‌شوند و همیشه مُد هستند .

در ادامه با این مقاله در توکمد همراه باشید تا به معرفی این ترندها همیشگی بپردازیم.

لباس هایی از جنس جین

لباس‌هایی از جنس جین

با توجه به محبوبیت لباس‌های جین و افزایش روز افزون این نوع لباس، یکی از ترند‌هایی که هیچ وقت از مُد نمی افتد لباس‌های جین هستند.

شما میتوانید با لباس‌های جین استایل‌های مناسب چهار فصل را طراحی کنید. تنوع لباس جین در کت، شلوار، جلیقه، پیراهن و دامن و.. بسیار زیاد است همچنین تنوع رنگی طیف روشن تا تیره از لباس‌های جین وجود دارد.

یکی دیگر از ویژگی‌های لباس‌های جین آن است که عمر و مقاومت این لباس‌ها بالاست و خیلی دیر از بین می‌روند یا پاره می‌شوند، این ویژگی به طرفداران لباس‌های جین می‌افزاید.

تیشرت های سفید ترند همیشگی

تیشرت‌های سفید ترند همیشگی

با توجه به خنثی بودن رنگ سفید، این نوع لباس همیشه کاربرد دارد. تیشرت سفید گزینه‌ای مناسب برای تمامی سخت پسندان در حوزه مُد و لباس است که در طراحی استایل بانوان و آقایان پر طرفدار بوده.

شما می‌توانید تیشرت سفید را با شلوارهای جین یا از زیر کت یا حتی از زیر سارافون‌هایتان بپوشید . همچنین میتوانید از تمامی رنگ‌ها در کنار این رنگ سفید استفاده‌کنید .

پیراهن‌های مشکی کوتاه

پیراهن‌های مشکی کوتاه

یکی دیگر از ترند‌هایی که همچنان بر قوت خود پا برجاست، پیراهن‌های کوتاه مشکی هستند. این نوع پیراهن با توجه به محبوبیتی که دارد در تمامی فصول و هر مکان و زمانی قابل استفاده است.

شما می توانید این نوع لباس را در مراسمات رسمی، تولد‌ها و مهمانی‌ها بپوشید. در پیراهن‌های مشکی کوتاه می‌توانید از کت‌های رنگی و همچنین کیف و کفش‌های رنگی زیبا استفاده کنید و ست لباس خود را طراحی کنید.

رنگ مشکی نیز مانند رنگ سفید خنثی است پس می‌توانید با هر رنگی آن را ست کرده و بپوشید .همچنین با تغییر جنس پارچه این نوع پیراهن می توانید در فصول مختلف هم از این نوع لباس استفاده‌کنید.

رژ قرمز ترند آرایشی جذاب

رژ قرمز ترند آرایشی جذاب

از ترند‌های آرایشی می توان رژ قرمز را نام برد که ترندی است که هیچ وقت از مُد نمی افتد و همیشه طرفداران آن افزوده می‌شود .

شما می توانید در آرایش‌های شب یلدا، مراسمات جشن ها، عید نوروز و یا حتی در گردش‌های خود از رژ قرمز استفاده کنید .

می توانید برای ست کردن از شال قرمز، لاک قرمز و یا حتی از کیف و کفش قرمز برای طراحی استایل خود استفاده کنید .

رژقرمز زیبایی آرایش شما رو دو چندان کرده و به صورت شما شادابی و جذابیت می‌بخشد .

کفش پاشنه بلند مشکی

کفش پاشنه بلند مشکی

همانطور که می دانید کفش مشکی پاشنه بلند از ترند کفش‌هایی است که با توجه به رنگ خنثی و زیبایی تکی خود می‌تواند با تمامی لباس‌ها ست شود .

شما می‌توانید کفش پاشنه بلند مشکی را با شلوارهای گشاد، تنگ ، جین، کتان، انواع پیراهن‌های کوتاه و بلند در رنگ بندی مختلف ست کنید و استایل خود را طراحی‌ کنید .

نکته قابل توجه در کفش پاشنه بلند مشکی آن است که می توانید در تمامی مراسمات رسمی و غیر رسمی، گردش‌ها و جشن‌ها از آن استفاده شود.

کفش پاشنه بلند مشکی

کت چرمی مشکی ترند اسپرت پوشان

در استایل آقایان و بانوان اسپرت پوش، کت‌های چرمی فراموش نشدنی اند. این نوع کت برای تمامی سنین مناسب است .

دوام این کت‌ها مانند لباس‌های جین زیاد است از همین رو طرفداران زیادی دارد .

همچنین شما می توانید این کت را با لباس‌های زیادی ست کنید و در فصول مختلف سال با لباس‌های مختلف ست کنید و استایل خود را طراحی کنید.

آرایش‌های نود ترند همیشگی زیبایی صورت

آرایش‌های نود ترند همیشگی زیبایی صورت

از آرایش‌هایی که ترند است و هیچ وقت از مد نمی افته، آرایش نود هست که در واقع با آرایش ملایم و استفاده از رنگ های نود در آرایش چشم و پوست و لب، گویی آرایش انجام نشده و نچرال است.

این نوع آرایش همیشه ترند است و از ترندهای آرایشی پر طرفداریس که از این پس هم با ما هست و طرفدارانش روز به روز افزوده می شوند .

سادگی در این آرایش دلیل اصلی این حجم از محبوبیت و طرفداری از این نوع ترند آرایشی است.

شما از کدام ترند لباس خوشتان می آید ؟

برای دیدن مدل‌های بیشتر به پیج پینترست توکمد سر بزنید.